Biuro rachunkowe Suchy Las

AK-PLUS
Biuro Rachunkowe
Anna Klupczyńska

Rozwijaj swoją firmę w Polsce, nie tylko w miejscowości Suchy Las. Biuro Rachunkowe AK-PLUS z przyjemnością Ci w tym może! Mamy ponad 20 lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze księgowo-podatkowej firm, także z Suchego Lasu. Zagwarantujemy Ci spokojną pracę dzięki profesjonalnemu i terminowemu prowadzeniu księgowości oraz spraw kadrowych i płacowych. A zatem, jeżeli interesuje Cię dobre biuro rachunkowe z okolic Suchego Lasu – postaw na nas!

Suchy Las: usługi księgowe dla firm i osób fizycznych

Nasza specjalizacja

Stawiamy na owocną współpracę z podmiotami gospodarczymi poszukującymi firmy świadczącej swoje usługi księgowe przy Suchym Lesie. Biuro rachunkowe, które prowadzimy, od przeszło 20 lat pomaga przedsiębiorcom w bieżących rozliczeniach ksiąg rachunkowych (pełna księgowość), podatkowej księgi przychodów i rozchodów (kpir), ryczałtu ewidencjonowanego oraz w obsłudze kadrowo-płacowej. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej zamieszkałe w miejscowości Suchy Las mogą skorzystać z naszych usług w zakresie rozliczania podatku dochodowego wraz z uwzględnieniem wszelkich możliwych ulg.

pełna księgowość Poznań
#1

Oferujemy usługę: „pełna księgowość w Suchym Lesie”. Innymi słowy świadczymy rozliczanie ksiąg rachunkowych sp. z o.o. (spółek z ograniczoną odpowiedzialnością) oraz spółek osób fizycznych: cywilnych, jawnych i partnerskich, a także innych podmiotów gospodarczych, które prowadzą już księgi rachunkowe lub które przekroczyły limity przychodów i zobowiązane są do zmiany formy rozliczania podatku od 1 stycznia aktualnego roku.

#2

Rozliczamy KPiR (podatkowe księgi przychodów i rozchodów) firm z miejscowości Suchy Las, prowadzonych przez osoby fizyczne osiągające przychód z pozarolniczej działalności gospodarczej, jak również spółek jawnych osób fizycznych, spółek cywilnych osób fizycznych oraz spółek partnerskich.

księgi przychodów i rozchodów Poznań
ryczałt od przychodów Poznań
#3

Obszar naszych usług księgowych obejmuje również usługi świadczone na rzecz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą samodzielnie lub w formie spółki cywilnej, które mogą rozliczać swój przychód w formie ryczałtu ewidencjonowanego.

#4

Jeżeli interesuje Cię obsługa kadrowo-płacowa dla firmy z Suchego Lasu zgodna z obowiązującym prawem, realizowana na bieżąco i w bezpieczny sposób to trafiłeś doskonale! Świadczymy outsourcing kadrowo płacowy dla firm z miejscowości Suchy Las i okolicy – od mikro, przez małe, po średnie podmioty gospodarcze.

obsługa kadrowo-płacowa Poznań
rozliczanie PIT biuro rachunkowe w Poznaniu
#5

Co ma wspólnego biuro rachunkowe, Suchy Las i rozliczanie PIT? Bardzo dużo! Pomagamy osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej rozliczać roczny podatek dochodowy (PIT) zgodnie z obowiązującym prawem. Uwzględniamy wszystkie możliwe ulgi!

Kontakt z biurem rachunkowym z okolic Suchego Lasu

Zapytaj o zakres i wycenę usług

Zainteresowaliśmy Cię sobą? To dobrze wróży naszej współpracy. Skontaktuj się z nami i daj znać czego potrzebujesz. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!

Biuro księgowe z okolic miasta Suchego Lasu

Kim jesteśmy?

AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska to biuro rachunkowe ze stolicy Wielkopolski świadczące usługi księgowe dla firm z miasta Suchy Las i okolicy. Na rynku usług księgowych istniejemy nieprzerwanie od 2001 roku. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, co jest zagwarantowane uzyskaniem świadectwa kwalifikacyjnego nr 25070/01 wydanego przez Ministra Finansów.

biuro rachunkowe poznań ak-plus anna klupczyńska logo
Odtwórz film na temat podatek VAT biuro rachunkowe Poznań

Suchy Las: księgowość na najwyższym poziomie

Co zyskasz ze współpracy?

Jako jedno z nielicznych biur księgowych w pobliżu Suchego Lasu możemy poszczycić się rzetelnym i terminowym wywiązywaniem się z powierzonych usług, jak również pakietem dodatkowych korzyści płynących ze współpracy z nami. Zdaniem wielu przedsiębiorców z miasta Suchy Las, księgowość świadczymy na najwyższym poziomie. 

Szybka pomoc księgowa

Reagujemy na nagłe okoliczności, zarówno w przypadku kontroli z US, ZUS i PFRON, pism oraz nieoczekiwanych zdarzeń. Reagujemy na nagłe okoliczności, zarówno w przypadku kontroli z US, ZUS i PFRON, pism oraz nieoczekiwanych zdarzeń.

Zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności

Outsourcing usług księgowych jest znacznie tańszy niż zatrudnienie własnej księgowej i wyposażenie jej stanowiska pracy.

Przeniesienie odpowiedzialności

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za poprawne prowadzenie księgowości w firmie każdego z naszych Klientów.

Pilnowanie terminów rozliczeń

Pilnujemy i przypominamy naszym Klientom o konieczności rozliczania zobowiązań z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Gwarancja poufności danych

Zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo przetwarzania danych. Stosujemy wyłącznie szyfrowane połączenia.

Fachowe doradztwo księgowe

Mamy wiedzę i doświadczenie, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Pomagamy im rozwijać ich biznesy.

Opinie o biurze rachunkowym w pobliżu Suchego Lasu

Co mówią o nas Klienci?
Usługi rachunkowe oferowane w tym biurze to ekstraklasa w swojej branży! Kompetentne oraz rzetelne osoby, miła atmosfera oraz terminowość! To są największe zalety tego biura!
Jan Nowaczyk
Rzetelne usługi księgowe, które tak na prawdę nigdy nie zawodzą! Miła obsługa, fachowa pomoc oraz szybkie terminy realizacji usług - nic tylko polecać!
Joanna Iwańska
Skorzystałem niedawno z usług księgowych oferowanych przez Panią Annę Klupczyńską i mogę powiedzieć jedno - nie zawiodłem się! Fachowo i rzetelnie czyli tak jak tego oczekiwałem!
Mariusz Błażejewski